MISE PO GROBLJIMA

lis 29, 2022 | Vijesti

SVI SVETI:
Crkvice – 08.00 sati
Jazina – 08.30 sati
Donji Klek – 10.00 sati
Duži – 11.00 sati
Groblje sv. Ante – 15.00 sati
Molitva za branitelje kod križa – 16.00 sati
Župna crkva – 18.00 sati

DUŠNI DAN:
Dračevice – 08.00 sati
Brestica – 09.00 sati
Ilijino polje – 10.00 sati te molitva na Krešića groblju
Novo groblje – 11.00 sati
Kiševo – 14.00 sati
Vranjevo selo – 15.00 sati
Župna crkva – 18.00 sati (sv. Misa za poginule branitelje i sve duše za koje se nema tko spomenuti).

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...