Redizajnirana website naših biskupija

ožu 9, 2022 | Vijesti

Poštovani,

prošlih smo mjeseci intenzivno radili na designu biskupijske web stranice, koja bi se narednih mjeseci trebala još bolje doraditi. Nova web stranica ima novu domenu: www.biskupija-mostar.ba na kojoj ćete moći pratiti vijesti koje budemo objavljivali.

Jedan od izbornika posvećen je Sinodalnom hodu, gdje ćete pronaći materijale, hodogram i online upitnik kojega možete ponuditi svojim vjernicima kako bi popunili upitnik koji će nam biti od koristi prilikom sinodalnoga hoda na biskupijskoj razini.

Ukoliko naiđete na neku grešku koja nam se potkrala prilikom izrade web stranice javite na ovaj email kako bismo ispravili. 

Srdačan pozdrav

don Nikola Menalo, generalni vikar

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...