Došašće počinjemo s našim Biskupom!

stu 23, 2020 | Vijesti

U župskim oglasima smo u nedjelju na svetim misama objavili radosnu vijest da ćemo u nedjelju započeti sveto vrijeme DošašćeAdvent s našim biskupom, apostolskim upraviteljem naše biskupije mons. Petrom Palićem. On će slaviti sv. misu s nama u 11 sati. To je njegov prvi službeni posjet našoj župu i rado bismo taj dan s njime proslavili, kao što je kod nas u Neumu običaj kad biskup dolazi, masovnim skupom župljana, ali nas nevolja pandemije u tome sprječava pa ćemo to učiniti kako nam se čini najbolje uz strogo pridržavanje propisa jer nam i Božji dar razuma nalaže da čuvamo i sebe, a osobito druge! Ocu Biskupu želimo toplu dobrodošlicu!!!

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...