Završetak listopadske pobožnosti

lis 23, 2020 | Vijesti

U subotu završavamo listopadsku pobožnost

Uz sve nevolje kojima nas je ovo vrijeme udarilo, poštujući koliko god je moguće propise s obzirom na epidemiju, pa i više od toga, ostali smo stameni u vjeri što smo dokazivali moleći, u manjoj grupi raspoređeni ispravno po crkvi, Gospinu krunicu. Bog  i Gospa nas nisu niti će nas ostaviti, sve će proći, a mi ćemo izaći iz svih problema duhovniji i snažniji nego da ih nije bilo! Nastavimo moliti u svojim obiteljima, molitva je najmoćnje sredstvo spasenja od svega zla, osobito vječnoga

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...