Obavijest župljanima Neuma

kol 30, 2020 | Vijesti

     Nižepotpisani župni vikar ovlašteno obavještava župljane župe Neuma da se župnik don Ivica Puljić, zbog rizične skupine bolesti, nalazi u bolnici u Mostaru, pozitivan na koronavirus, a župni vikar, također pozitivan na koronavirus, nalazi se u župnoj kući  u izolaciji. Obojica Bogu zahvaljujemo da se dobro osjećamo.

Župljani mogu kontaktirati ovaj župni ured telefonom ili e-mailom. Sve će se poduzeti s naše strane da susjedni svećenici, prema svojim mogućnostima, izađu u susret vjerničkim potrebama župljana Neuma dok traje ova izolacija. 

Preporučujemo se u molitve župljana, osobito Gospi od zdravlja, da nas sve zagovora kod svoga Sina, Ozdravitelja od svakoga grijeha i svake ljudske bolesti.

Neum, 30. kolovoza 2020.

Don Domagoj Markić, župni vikar