Nove obavijesti krizmanicima…

kol 4, 2020 | Krizmanici

Župska provjera i dopuna znanja

Ponedjeljak, utorak i srijeda u 9  sati ujutro.
 
Molimo krizmanike da prenesu našu molbu poslodavcima da im prilagode smjene jer je  ovo veoma važno!!!
 

Biskupijska provjera znanja:

U četvrftak je provjera znanja pred Biskupom ili drugim osobama iz Biskupije te odluka o pripuštanju svetoj krizmi, prodožni rok za ispit u Mostaru ili odgoda krizme  onima koji se ne spreme za iduće godine…

Upozoravamo na obavezno dolično oblačenje krizmanica i njihovih kuma inače će biti odstranjene na dan krizme!

    Ovih dana pokušajte što bolje utvrditi znanje na temelju vašeg pisanja u tekama, zatim dopunsik cjelininama  koje ste dobili preko interneta  i listu molitava  koje su vam  također davno poslane preko interneta.