Nove obavijesti krizmanicima…

kol 4, 2020 | Krizmanici

Župska provjera i dopuna znanja

Ponedjeljak, utorak i srijeda u 9  sati ujutro.
 
Molimo krizmanike da prenesu našu molbu poslodavcima da im prilagode smjene jer je  ovo veoma važno!!!
 

Biskupijska provjera znanja:

U četvrftak je provjera znanja pred Biskupom ili drugim osobama iz Biskupije te odluka o pripuštanju svetoj krizmi, prodožni rok za ispit u Mostaru ili odgoda krizme  onima koji se ne spreme za iduće godine…

Upozoravamo na obavezno dolično oblačenje krizmanica i njihovih kuma inače će biti odstranjene na dan krizme!

    Ovih dana pokušajte što bolje utvrditi znanje na temelju vašeg pisanja u tekama, zatim dopunsik cjelininama  koje ste dobili preko interneta  i listu molitava  koje su vam  također davno poslane preko interneta.

 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...