Od nedjelje opet rane mise u novoj crkvi!

lip 13, 2020 | Prošlost

Od iduće nedjelje opet će se slaviti rana misa u novoj crkvi!

Od iduće nedjelje, na traženje većeg broja župljana, iako nemamo još uvijek gosta radi kojih je to bilo nužno, uvodimo opet u novoj crkvi ranu sv. misu u 7 i 30 sati. Crkva će se otvarati ubrzo nakon zvona u 7 sati. Ipak imajmo na umu da je župska crkva majka svake žuspke obitelji i da se u njoj odvija najprikladniji obiteljski usret župe s Bogom pa, kad god je to moguće, sudjelujmo na sv. misi i to najbolje bi bilo pod pučkom misom u 9 sati. U 11 sati je nešto kraća sveta misa naše mladosti osobito zbog nedovoljnog prostora za cjelokupnu župsku obitelj. Mise u novoj crkvi se slave prvenstveno radi onih kojima je taj termin prikaldniji za usklađivanje s nužnim poslovima tog dana, a osobito radi naših gostiju da im se dnevni odmor ne prekida jer imaju mogućnost obaviti svoju vjersku nedjeljnu dužnost u početku ili nakon dnevnog odmaranjua.