U subotu Bezgrješno Srce Marijino

lip 13, 2020 | Vijesti

U subotu  je Bezgrješno srce Marijino

U subotu  20 lipnqa slavimo spomendan Bezgrješnog Srca Marijina. Dovoljno je navesti samo to da je anđeo Mariju nazvao “milosti punom” i da je je otkrio veliku istinu riječima:”Gospodin s tobom”, jer gdje je milost i Gospodin tu nema nikakve vlasti Knez ovoga svijeta,. Marija je od svog začeća bezgrešna!  Marijina Bezgrješnost je naša radost: ona se pokazala baš kao majka ljubavi, srca puna milosti,  kao bezgrešna moliteljica veoma moćna  zagovornica u Kani Galilejskoj kada je Isus na njezinu molbu pospješio dolazak “njegova časa” i učinio prvo čudo. Iskoristimo njezino majčinsko srce i zagovorničku moć molitvima, kako za sebe tako i za cijeli svijet!.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...