Presv. Trojstvo: najava Prve Pričesti 14. lipnja

lip 5, 2020 | Vijesti

Danas slavimo najveću tajnu naše svete vjere. Nakveću i najradosniju! Bog nam se objavljuje kao dobri Otac. Njegov jedirnorošeni sin Uči nas moliti “svome Osu i našem” Ocu” kako sm kaže moitvu: Oče naš koji jesina nebesima…” A Duh sveti nam je darovan za prratitelja našeg životnog puta i sveg dobra za ovaj i budući život!
Najavljujemo iduće nedjelje veoma radostan dana naše župske zajednice: pričest 36. naših mališana. Njihov susret s Isusuo me samo oči u oči nego – drccem u srce! Učinimo to i sami u ispovijedi ovog tjedna, pomaldimo se u vjeri, operimo krsnu haljinu…

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...