Važne obavijesti o rasporedu sv. misa i obreda – za sada.

ožu 28, 2020 | Vijesti

Od nedjelja 29. ožujka 2020. večernja sv. misa u novoj crkvi je u kao i do sada  u 18 sati. Isto tako su i mise radnim danima u župskoj crkvi  od ponedjeljka i dalje u 18 sati. –  Zahvaljujući našim mladima moći ćete pratiti na Facebook-u župe nedjeljnu (inače najposjećeniju) sv. misu  u 11 sati.  Iznimno na Cvjetnicu se prenose obredi i sv, misa u 10 sati. Isto tako se mogu pratiti i sv. mise radnim danima u 18 sati.
*
Euharistijsko klanjanje se prenosi četvrtkom iza mise u 18 sati do 15-tak minuta prije nastupa policijskog sata.
*
Križni put se prenosi skupa sa sv. misom također u 18 sati i završava 15-tak minuta prije policijskog sata
*
Mogućnost za sv. ispovijed onih koji to žele ostaje svaki dan od 8 do 9 sati i od 17 do 18 sati.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...