Važne obavijesti o rasporedu sv. misa i obreda – za sada.

ožu 28, 2020 | Vijesti

Od nedjelja 29. ožujka 2020. večernja sv. misa u novoj crkvi je u kao i do sada  u 18 sati. Isto tako su i mise radnim danima u župskoj crkvi  od ponedjeljka i dalje u 18 sati. –  Zahvaljujući našim mladima moći ćete pratiti na Facebook-u župe nedjeljnu (inače najposjećeniju) sv. misu  u 11 sati.  Iznimno na Cvjetnicu se prenose obredi i sv, misa u 10 sati. Isto tako se mogu pratiti i sv. mise radnim danima u 18 sati.
*
Euharistijsko klanjanje se prenosi četvrtkom iza mise u 18 sati do 15-tak minuta prije nastupa policijskog sata.
*
Križni put se prenosi skupa sa sv. misom također u 18 sati i završava 15-tak minuta prije policijskog sata
*
Mogućnost za sv. ispovijed onih koji to žele ostaje svaki dan od 8 do 9 sati i od 17 do 18 sati.