Lijepo molimo uvažite izmjene u kategorijama Vijesti i Župski oglasi!

ožu 28, 2020 | Vijesti

Okolnosti se vrlo brzo mijenjaju pa smo u rubrici VIJESTI i isto tako u rubrici ŽUPSKI OGLASI morali učiniti neke važne izmjene. Ispričavamo se i molimo da ponovno pogledate navedene kategorije. Izmjene su nastale zbog mogućnosti da pratite misna slavlja i sve obrede iz svojih domova na Facbook-u župe.
Koristimo priliku da se u ime župske zajednice ponovno javno zahvalimo grupi mladih iz naše župe koji su uložili mnogo truda da bismo mogli iz svojih domova pratiti svetu misu na naše nakane te na neki način u njima molitveno sudjelovati.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...