Školska misa za osnovce

ruj 13, 2019 | Djeca

Sveta misa za početak šk. godine
IMG-b4704299aa1536e88494c5c9be750152-V
I ove su godine neumski osnovci započeli školsku godinu na najljepši mogući način:  svetom misom na kojoj su se molili da ih u novoj školskoj godini prati Božji blagoslov, kako bi bili što uspješniji i  uz Božju pomoć svladali sve prepreke i poteškoće koje ona sa sobom nosi.
Naša župna crkva Gospe od Zdravlja bila je ispunjena veselom pjesmom i molitvom iz srca  učenika,učitelja,roditelja,oltar posebno lijepo i prigodno uređen,a sestra Danica,čije fotografije posuđujemo,odličan animator naših školaraca,velikih i malih.
Naš župnik,don Ivica Puljić,uputio nam je poruku da se i u narednoj školskoj godini,kao i inače u životu,pouzdamo u Božju pomoć,ali i da nikada ne zaboravimo uložiti i vlastiti trud i neprestano pobjeđivati nemar i lijenost pa uspjeh neće izostati.