Školska misa za osnovce

ruj 13, 2019 | Djeca

Sveta misa za početak šk. godine
IMG-b4704299aa1536e88494c5c9be750152-V
I ove su godine neumski osnovci započeli školsku godinu na najljepši mogući način:  svetom misom na kojoj su se molili da ih u novoj školskoj godini prati Božji blagoslov, kako bi bili što uspješniji i  uz Božju pomoć svladali sve prepreke i poteškoće koje ona sa sobom nosi.
Naša župna crkva Gospe od Zdravlja bila je ispunjena veselom pjesmom i molitvom iz srca  učenika,učitelja,roditelja,oltar posebno lijepo i prigodno uređen,a sestra Danica,čije fotografije posuđujemo,odličan animator naših školaraca,velikih i malih.
Naš župnik,don Ivica Puljić,uputio nam je poruku da se i u narednoj školskoj godini,kao i inače u životu,pouzdamo u Božju pomoć,ali i da nikada ne zaboravimo uložiti i vlastiti trud i neprestano pobjeđivati nemar i lijenost pa uspjeh neće izostati.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...