Kraljica Mira 2019.

svi 6, 2019 | Vijesti

svetiste kraljice mira hrasno neum 02

Kraljice mira, moli za nas…

Iduće nedjelje slavi se Kraljica Mira u svetištu Hrasno. U našoj župi je prilagođen raspored sv. Misa. U Župskoj crkvi samo misa u 900 sati, a mise u 1100 sati nema. U novoj crkvi ima tiha misa u 730i večernja u 1900 sati. Ministranti koji žele ići autobusom neka dođu u subotu u 1000 sati na dogovor. Djevojčice iz Malog zbora neka se do subote prijave č s. Danici. Ove godine (nedjelja 12. svibanj) u Svetištu će se svečano obilježiti 42. obljetnica proglašenja Svetišta.

 

PROGRAM:
HODOČAŠĆE KRALJICI MIRA U HRASNO 1977. – 2019.

  • 08:00 sati: Sveta Misa
  • 09-10 sati: Doček hodočasnika u Svetištu, Sveta ispovijed.
  • 11:00 sati: Svečana Sveta Misa
  • 13:00 sati: Pučko veselje uz nastup župnih zborova i grupa.

Kraljice Mira, evo nas k tebi, spas da nađemo svijetu i sebi!

Kraljica-mira-2019

 

 

 

 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...