Ispovijed- Uskrs 2019.

ožu 30, 2019 | Vijesti

 

preuzmi

 

Korizmena ispovijed

 

U nastavku donosimo raspored korizmenih ispovijedi u našoj župi. Ispovijed stare i nemoćne čeljadi planiran je u ponedjeljak i u utorak,  (1.i 2.) travnja, a velika korizmena ispovijed za 6. travanj 2019. godine. 

 

 

 

 

 

*Raspored korizmenih ispovijedi* 

U ponedjeljak i utorak  (1.i 2.) travnja su ispovijed stare i nemoćne čeljadi. 

Nove stare i nemoćne je nužno prijaviiti kako bismo ih pohodili.

Ako nekoga ne pohdimo javite nam pa ćemo to dogovorno učiniti. 

 Ispovijed će biti ovim rasporedom:

 

Ponedjeljak:

 

   1.)  Duži u 900, Mečinak u 930, Vranjevo Selo u 1000. pa u Bregovima oko 1030  

 

   2.) Dubrovačka u 830, Magistrala i Stepinmčeva u 900, Neretvanska i Hrv. branitelja u 930 Primorska u 1000, Hrvatskih velkana i Zagrebačka u 1100

 

Utorak:

 

1.) Kamenice u 900 sati.  

 

2.) Brestica u 900 sati. –    

 

     Starački dom – po dogovoru 
 
U subotu 6.travnja  korizmene su  ispovijedi u našoj župi
Subota:
1.) u 1100,  
2.)      1330
 3.)1500 sati.
Molimo vas da se pridržavate  rasporeda
Ispovijediti se može i u Svetištu u  Hrasnu – u sklopu pokorničkoga hodočašća.

 

 – 

 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...