Božićni koncert 2018.

pro 24, 2018 | Vijesti

koncert bozicni 2018Božićni koncert u Neumu

U 1930 sati u nedjelju 23. prosinca u župskoj crkvi održao se  adventsko-božićni program u kojem su sudjelovali domaći izvođači i gosti. Naši mladi i ove godine potrudili su se osmisliti zanimljiv gleazbeni repertoar. Za svakoga po nešto, reklo bi se, obzirom da su se u nastupima izmjenjivali stari i mladi, domaći i gosti, a opet svi oni u jednom, radosnom duhu Božića. Druženje se nastavilo u prostorijama župne dvorane, a ovom prilikom, zahvaljujemo svima koji su prisustovali, kao i onima koji su pomogli održavanju ovog tadicionalnog, blagdanskog druženja.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...