Nedjelja 2. prosinca 2018.

stu 30, 2018 | Župni oglasi

ŽUPSKI OGLASI 26. XI. do 2. XII   2018.

 Službeno se oglasi zaključuju tek subotom navečer i čitaju na nedjeljnoj pučkoj misi. Zato eventualne primjedbe i prijedloge možete uputiti (po mogućnosti što prije da stignemo na vrijeme unijeti ispravke) na tel. –387 36 880-048 ili na e-mail: don.ivica.puljic.@tel.net.ba

Svete mise iduće nedjelje su uobičajenim rasporedom:   – Župska crkva: pučka sveta misa u 900 i misa mladih u 1100 sati. – Nova crkva: rana sveta misa u 730 i večernja u 1700.
Od sutra počinjemo sa zornicama u 600 sati Misa će biti nešto kraća da radnici i đaci mogu stići na autobus ili radno mjesto Bit će i večernje mise u 1700 sati pa oni čije su mise mogu doći kad im je zgodnije.
U četvrtak je sv. Nikola. Misa zornica u 600 sati u župnoj i večernja večernja uz kip sv Nikole u novoj crkvi 1700 sati. Petnaestak minuta prije, t.j. od !645  će dječica sa č. s. Danicom izvesti kratki program. Poslijesv. mise u dvorani nove crkve susret sa sv Nikolom i odjela darova djeci do V. razreda. Po obiaju molimo naše diskonte da i ove godine pomognu sv Nikoli Dosad smo zvali telefonom, nekako nam je te neugodno, pa koji rade u diskontima neka obavijeste vasnike. Trebalo bi donijeti sitne slatkiše do utorka navečer.
U subotu je blagdan Bezgrješno Zaeće B. D. Marije, patron župe Hrasno. Sv mise u našoj župskoj crkvi su zornica u 600 i večernja u1700 sati te misa u Dužima u 900 sati.
 
Kroz tjedan su sv. mise, dakle u 600 i 1700 sati ovim rasporedom;
 
Ponedj. (3): Za p. Katu i Luku Jović, n. Biljana Buntić
                    Za p. iz ob. Buntić, n. obitelj.
                   Za p Boška i Maru, n. Ruža Leženić
                                                 
Utorak (4):   Za p Marijana i Ljubu Lovrić, n. Jozo
                 Za p. iz ob Šutalo i Kozina, n Miro i Jasna
                 Za p. iz ob. Pijevac i Galić, n. Paulina
 
Srijeda (5):  Za pokojnog Vidu Bogdanovića, godišnjica, n. obitelj
                     Za p. Đuru i Đuku Crnčević, n obitelj
                Za p. Zdravka Bačića, n. majka Mira
                                                  
Četvrtak (6): Za p Niku i Danicu Prkačin, n. sin Lazo  
                 Za p. Vinka Bačića, n. ob. Pere Pavlovića
                 Za p. iz ob. Krešić, n. Andrija i Anđelka
                                                  
Petak (7):      Za p. Cvjetu Krešić, n. ob. Butigan
                 Za p. Gašpara i Nikolu Njavro, n. Tiho
                 Za p. Nikolu Čamo, n. obitelj Raguž
                                                  
Subota (8):   Duži 900:           Za p Peru i Anicu Čamo, n . Ado
                                              Za p. Zvonimira Matuška, n. obitelj
Crkva:           Za p. iz ob. Ljiljanić i Krmek, n. Jozo
                                          Djelatnici hotela Sunce za pokojne kolege
                                          Za p. Željku i Zdravku Krešić, n. Danijela Butigan
                                                  
Nedjelja (9): Župna cr.  u 900:     Za p. Mariju i Ivicu Međugorac, n Lidija Nikolić
              u 1100:     Šćepo Džono za svoje pokojne
       Nova cr.      u 730:       Z a   n a r o d
                                  u 1700:    Za p. Nevenku Ladam, n. Danijela Butigan
                                                 Za p. Nedjeljka Raič, n. supruga Aninka
 
U ovom tjednu je prvi petak, prigoda za sv. ispovijed samo prije večernje mise!
                  
Sakrament svete ženidbe po zakonima svete Crkve žele sklopiti:
 
NIKICA BILIĆ sin Baršin i Draženke Ružice Prce
ANA PAVLOVIĆ, kći Dragina i Mare r Obradović
 
Obavještavamo i preporučujemo da se odazovete na bogati program koji naša Zvijezda Mora organizira prgodom svoje punljetnosti, t, j 18 rođendana, u nedjelju u 2000 sati u novoj dvorani Grand hotela Neum Najavili su se brojni ugledni gosti.
 

 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...