Gospa od Zdravlja 2018.

kol 20, 2018 | Vijesti

Gospe od Zdravlja, moli za nas… 

gospa vel font

 

Iduće nedjelje je zaštitnica naše župe – GOSPA OD ZDRAVLJA.

Blagdan nebeske zaštitnice naše župe već obilježavamo  devetnicom, a u ovom tjednu, u četvrtak, petak i subotu je trodnevnica Gospi od Zdravlja na kojoj bi, prema dosdašnjem običaju, trebali prisustvovati svi krizmanici.

Molitva je svaku večer iza krunice, a prije svete mise koja počinje u 1900 sati.

Blagdan je prigoda i za ispovijed, svakim danom, od 18 sati, dok je ispovijed krizmanika, roditelja i kumova u subtu u 1800 sati.

 

 

RASPORED SVETIH MISA u NEDJELJU NA BLAGDAN GOSPE OD ZDRAVLJA

rana misa u novoj crkvi u 730

kratka rana sveta misa u župskj crkvi u 900 sati

PUČKA MISA U 11 SATI*

 večernja u novoj crkvi u 1900 sati.

 

*Glavno misno slavlje slavlje biti će pod pučkom misom koja je, iduće nedjelje iznimno, u 11 sati. Tom prilikom, naš biskup Ratko  podijeliti sakrament potvrde našim mladima. Preporučujemo da se, po mogućnosti,  orijentiramo na ovu sv. misu.

 

 


Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...