Župski ogllas – vijest 31.05.2018.

svi 28, 2018 | Vijesti

2017.15 svetkovinaTijelovaIz župskih oglasa…

Nakon što smo jučer proslavili blagdan Presvetoga Trojstva, u četvrtak, 31. svibnja obilježit ćemo još jednu svetkovinu. U četvrtak je naime Svetkovina Presvetog Tijela i Krvi Kristove – Tijelovo.

Tijelovo je zapovjedna svetkovina. Tom prigodom, sveta misa u četvrtak, u župnoj crkvi  u 9 sati, a ako ne bude kiše, večernja sveta misa, uz  procesiju i blagoslov,  planira se kod spomen križa s početkom u 19 sati. 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...