Uz svetkovinu Duha Svetoga…

svi 17, 2018 | Vijesti

 
salvete-2014.8-2-004 250x250Prvopričesnička nedjelja…
 
U nedjelju, 20. svibnja, je svetkovina  Duha Svetoga.Prva sveta ispovijed za prvopričesnike je u subotu u 1800 sati, a odmah od 1815 sati je ispovijed roditelja, rodbine i svih koji žele. Imat ćemo i svećenika sa strane. Prva sv. pričest u našoj župi je u nedjelju, pod pučkom sv. misom koja je iznimno u 1100 sati.  Uz spomenutu misu, u nedjelju, na svetkovinu Duha Svetoga, svete mise su i prema rasporedu, u župskoj crkvi -rana tiha sv. misa u 900 . U novoj crkvi su uobičajenim rasporedom: rana u 730 i večernja u 1900 sati.
 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...