Uskrs 2018. Raspored obreda i misa

ožu 28, 2018 | Vijesti

AAUskrs 2018. 

*Raspored obreda u Svetom trodnevlju*

Obredi Večere Gospodnje na Veliki Četvrtak počinju u 19 sati.
Obredi Muke Gospodnje na Veliki Petak* počinju u 19 sati.
– Na Veliku Subotu obredi počinju u 20 sati.
 
*Svete mise na USKRS su ovim rasporedom:*

– Župska crkva: pučka u 9 i misa mladih u 11 sati,
–  Nova crkva: rana u 7 30 i večernja u 19 sati.
–  Misa u Dužima u 9 sati.

*Na Veliki Petak, mladi naše župe već tradicionalno imaju bdjenje od 22h navečer do ranih jutarnjih sati, pa ste svi pozvani da, ukoliko ste u mogućnosti,  zajedno sa mladima bdijete uz Kristov grob.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...