Božićni koncert obradovao Neum

pro 18, 2017 | Vijesti

plakat bozic 2017Božićni koncert

Jučer, u treću nedjelju Došašća, u župskoj crkvi, održan je koncert na kojem su, nastupili  brojni solisti, klape i zborovi, u pratnji Tamburaškog orkestra Mostar. Bila je to prilika da, nakon lijepe  pripreme za blagdan Kristova rođenja, mnoštvo okupljenih uživa u prigodnim skladbama i tako, još jedanput, u srcu probudi radost nadolazećeg blagdana. Koristimo priliku zahvaliti svima koji su sudjelovali i poželjeti da se večeri poput ove, ispunjene veseljem i pjesmom, ponove i u buduće.

Više fotografija s koncerta možete vidjeti  ovdje

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...