Sv. Nikola je bio darežljiv

pro 8, 2017 | Vijesti

Nikola-2017-01Sv. Nikola je  bio darežljiv!

 Iza večernje sve. mise u novoj crkvi, gdje postoji zvono i kip sv. Nikole, on je  došao u veliku dvoranu ispod crkve, te mališanima podijelio više od 300 paketića uz prigodni program. Anđeli su dobro obavili posao, a ni krampus nije mirovao nego dijelio šipke roditeljima…. – Sv. Nikola je bio radostan u krugu naše dječice. Zahvaljuje se i obećeje izmoliti Božji blagoslov svima koji su mu pomogli razveseliti djecu, ove godine su to diskonti: NERETVANAC, PETRA, JADRAN-PROMET, KUZMAN i IVICA KALAUZ. Zahvaljuje se i brojnim gospođama koje su darove pripremile…

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...