Svete mise po grobljima

lis 27, 2017 | Vijesti

groibljeSvete mise uz Sve Svete i Dušni dan

Kako biste mogli obavijestiti svoju rodbinu kad su mise za vaše pokojne na grobljima, donosimo njihov raspored po selima:
Svi Sveti: Župna crkva u 9, Vranjevo Selo u 10, Jazina u 10, Donji Klek u 11, Duži u 11, Crkvice molitva u 1130, Misa u Groblju Neum u 15 i molitva kod Križa za branitelje u 16 sati. (Večernje mise nema!!!)  
Dušni dan: Rana misa u 730 u novoj crkvi, Dračevice u 9 pa molitva i drugom groblju, Brestica u 10, Ilino Polje u 11,  molitva u Krešića groblju u 11, Kiševo u 10. Župna crkva, s klanjanjem u 17 sati.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...