PMI pohodili stare i bolesne

tra 8, 2017 | Prijatelji Malog Isusa

starica i pmiPMI  u posjetu hospiciju

Prijatelji Malog Isusa (PMI) suradnici Družbe sestara Služavki Maloga Isusa iz Neuma zajedno sa s.Anđelinom Perić, u srijedu 5. travnja 2017., uputili su se u posjet u Dom za stare i iznemogle osobe “Domanovići“ i Betanija Dom Hospicij Čapljina, sa molitvom i dobrim nakanama u srcu i duši.

Vrijeme provedeno s njima u fotografiranju i darivanju iznimno brzo je prošlo te smo i sa suzama u očima od nekih se oprostili i krenuli dalje život s Isusom i za Njega – kako bi zajedno sve više postajali svijetle zrake Božje ljubavi, dobrote i nježnosti koje će svojom toplinom grijati svako srce i svaki novi dan. Obogaćeni milošću i ljubavlju Božjom vratili smo se našim domovima, gdje radosno nastavljamo sa milosrdnim djelima.

N.K. PMI Neum