Hodočašće na Stadlerov grob

ožu 10, 2017 | Prijatelji Malog Isusa

stadler 080317Hodočasće na Stadlerov grob

U srijedu, 8. ožujka 2017. god. obilježen je dan spomena na slugu Božjega, nadbiskupa Josipa Stadlera u sarajevskoj prvostolnici uz prisustvo sestara Služavki Maloga Isusa, djece Stadlerova dječjeg sela Egipta, Prijatelja Maloga Isusa, bogoslovske zajednice na čelu s vicerektorom vlč. Markom Mikićem te hodočasnicima iz naše župe Gospe od Zdravlja iz Neuma predvođeni s. Anđelinom Perić.

Molitvenu pripravu u 17.30 sati animirale su sestre Služavke Maloga Isusa i hodočasnici iz Neuma, a euharistijsko slavlje predslavio je mons. Pavo Jurišuć, postulator kauze za proglašenje blaženim sluge Božjega nadbiskupa J. Stadlera, uz koncelebraciju preč. Marka Majstorovića, katedralnog župnika i vicerektora bogoslovnog sjemeništa.