Koncert 2016 Božić

pro 18, 2016 | Vijesti

PB300028Božićni koncert 

Večerašnjim  koncertom u, do posljednjeg mjesta ispunjenoj, župnoj crkvi, na kojem su, uz brojne domaće izvođače i zborove, nastupili i dragi gosti iz Slanog (Klapa Staglin), te Klapa Signum iz Čapljine uspiješno je realizirana ideja koncerta povodom nadolazećeg blagdana Božića. Koristimo priliku zahvaliti se svima koji su, na bilo koji način, pridonijeli da ova, hvale vrijedna, inicijativa zaživi na najbolji mogući način. Nakon koncerta veselo druženje, uz pjesmu i okrjepu, nastavilo se u župnoj dvorani. 

FOTO: 

{rokbox album=|tecaj| title=Koncert bozicni 2016| thumbcount=|12|}images/stories/mladi/koncertbozic2016/*{/rokbox}

 

 Lijep i veseo uvod u radost Božića, koji će, nadati se, postati tradicija.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...