Sveti Nikola

pro 6, 2016 | Vijesti

Nikola-16-1-WWSveti Nikola u Neumu

 

Na svoj blagdan 6. prosinca sv. Nikola je i ove godine pohodio svoj Neum, Kako sam reče tu se osjeća ponajbolje.Dječice blizu 400, njihovi roditelji i dr. ispunili su novu crkvu gdje ih je pozvalo zvono sv. Nikole, a onda su sišli u noovouređenu prostranu dvoranu na susret sa sv. Nikolo, Krampus je unio malo pometnje, bilo je bježanja i plača… Ali kad se Nikola pojavio sa svojim anđelima pobjegao je. Slijedio je pozdrav dječici i dioba prigodnih poklona. Atmosfera za pamćenje. Nadamo se da će nam netko poslati o fotografije malenih…. zasad samo ove…

Nikola-16-4W

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...