BOŽIĆNE ISPOVIJEDI 2016.

pro 6, 2016 | Vijesti

Ispovijed-slBožićne ispovijedi 2016. u Neumu

Sv. ispovijed je srce božićne priprave, Došašća. Bez nje Božić – nije Božić nego folklor i kao takav prije svetogrđe nego Božić! -Uobičajene su zajedničke ispovijedi u župskim zajednicama da potvrdimo ono što uvijek govorimo kad se ispovjedamo Bogu, ali  “i vama braćo”. Zato dođimo baš taj dan Sve drugo u stranu! Ne ispričavajmo se ničim”

I. grupa – 1100 sati. – Sva djeca i poslijepodnevna smjena radnika.
II. grupa u 1330 sati – Glavna grupa, najviše svećenika na raspolaganju!
III. grupa u 1530 sati  – Napomena: tad imamo na raspolaganju manje svećenika!

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...