Nedjelja 4. prosinca 2016.

pro 2, 2016 | Župni oglasi

ŽUPSKI OGLASI   5. – 11. prosinca 2016.
 
Službeno se oglasi zaključuju tek subotom navečer i čitaju na nedjeljnoj pučkoj misi. Zato eventualne primjedbe i prijedloge možete uputiti (po mogućnosti što prije da stignemo na vrjeme unijeti ispravke) na tel. –387 36 880-048 ili na e-mail:  don.ivica.puljic@tel.net.ba
 
U utorak je sv. Nikola. Zornica je u župskoj, a večernja u novoj crkvi. Poslije večernje sv. mise “sv. Nikola” će dijeliti oko 1730 podijeliti malenima svoje poklone uz uobičajenu pomoć naših diskonta koje ćemo nazvati telefonski. Mogu mu “pomoći i drugi… Molimo naše gospođe da organiziraju pakiranje darova u ponedjeljak kad im je najzgodnije.
Srijeda, petak i subota su kvatreni dani.
U četvrtak je Bezgrešno Začeće B. D. Marije,, patron župe Hrasno, mise zornica i večernja.
U subotu su božićne ispovijedi za našu župu: u 1100, 1330 i 1500 sati. Osmoljetka pai srednja škola dobro bi bilo da dođu 1100 sati. Bit će čak 11 svećenika i neće biti gužve. Možda koji svećenik bude manje u 1500 radi eventualnog sprovoda ili drugih obveza pa dođite prije. Mise ni zornice ni večernje u subotu nema, sveta ispovijed je sakramenat ima svaku prednost!
Tko opravdano ne stigne ispovijedamo samo prije večernje sv. mise.
 
Kroz tjedan su sv. mise ovim rasporedom;
 
Ponedj. (5):        Za p. Ružu i Marka Puljić, n. Draga Krešić
                       Za p. Cvijetu Krešić, n. Danica Butigan
                      Djelatnici hotela SUNCE za pokojne rade kolege
             
Utorak (6):          Za p. iz. ob. Majstorović, n. Snježana i Mirko Prović
                           Za p. iz ob. Prović, n. Mirko i Snježana Prović
 
Srijeda (7):          Za p. Tadiju Babića, n. Marica Marić
                       Slavko Miholjević za p. roditelje
                                     
Četvrtak (8):        Za p. Danicu Matuško, n. Anđelka 
                       Za p. Branka i Katu, n. kći Sanja
                                     
Petak (9):            Za p. Peru i Božicu Krešić, n. sin Rade
                       Za p. iz ob. Butigan i Matić, n. Danijela
                                     
Subota (10):        Duži     900:                 Za p. Zvonku Matuško, n. obitelj
                           Crkva    oko 1130:         Za p. Stojana Glavinić, n. Dražan
                                        oko 1400          Za p. Ivicu Čuljka, n. obitelj
                                   oko 530:            Za p. Vinka Bendera, n. obitelj
                                     
Nedjelja (11):      Župna cr. u 900:          Za p. Anku Šutalo obitelj Srećka Bačića
                                            u 1100:        Za p. Božu Matića, n. supruga Andrijana
                Obitelj Beno za svoje pokojne
     Nova cr. u 730:          Z a   n a r o d
                                    u 1700:          Iva Šimić za svoje pokojne
 
      Sakrament svete ženidbe po zakonima svete Crkve žele sklopiti:
 
SPASEL KREŠIĆ, sin Martinov i Milenke r. Obad   –   i
NIKOLINA PEJAR, kći Marinkova i Tanje r. Karačić
 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...