Film o stradalbicima u novoj dvorani

stu 4, 2016 | Vijesti

Huda-Jama-W-mFilm o stradalima u novoj dvorani
Unaprijed najavljujemo novi  film o stradanju Hrvata nakon Drgog svjetskog rata u Slovenju pod nazivom HUDA JAMA koga će prikazati u novoj dvorani pod župnom crkvom istražitelj Roman Leljak u nedjelju 13. studenog u 1800 sati (poslije večernje mise). Film svuda  ispunja dvorane, nadamo se da će svi koji mogu na ovaj način i molitvom odati počast onima koji su bez suđenja okrutno masakrirani.

 Neraspadfnuta kosa likvidiranih žna i djevojaka u Hudoj jami.
Huda-j-kosa
Huda-Jama-W

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...