Raspored misa i molitve u nasim grobljima

lis 29, 2016 | Vijesti

Raspored misa groiblje

u našim grobljima 

 (za prikaz rasporeda kliknuti na tekst u naslovu ili ovdje)

Svi Sveti

Svi-sv-16

Nova crkva u 730 sati

(za one koji idu po grobljima),

Župna crkva u 900 sati,  

Jazina u 900  sati, 

Duži u 1100 sati, 

Donji Klek u 1000 sati,

molitva u Crkvicama u 1100  sati,

Misa u neumskom Groblju u 1500 sati, 

(iza mise molitva za p. branitelje kod spomen  Križa)

 Dušni Dan

Groblje-vel

Dračevice u   900 sati, 

Brestica u 1000  sati, 

Vranjevo Selo u 1000,

Ilijino Polje u 1100 sati,

Kiševo u 1100, 

Župna crkva u 1700 sati 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...