Sv. Šimun i Juda Tadej

lis 24, 2016 | Vijesti

Šimun-Juda-TSveti Šimun i Juda Tadej
 
U petak je blagdan svetih apostola Šimuna i Jude Tadeja. Sveti  Šimun se od pamtivijeka slavi u Starom Neumu. Brojni gosti dođu na svetu misu u 1100 sati u crkvu u Starom Neumu, a koji ne stignu pohode svoje prijatelje u poslijepodnevnim satima, pa i crkvu privatno.Osim sv. mise u 1100 sati u Starom Neumu ima i misa u 1800 sati u župnoj crkvi.Dođite na jedno od misnih slavlja  da vam slavljenje ovih svetaca budwe dosita sveto!

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...