Godišnji susret PMI

kol 18, 2016 | Prijatelji Malog Isusa

stadler pmi susretGodišnji susret Društva PMI

Pozivamo sve zainteresirane za putovanje na godišnji susret Društva Prijatelja Maloga Isusa, koji se ove godine održava u župi sv. Ivana Krstitelja u Brankovićima, da se  jave  s. Anđelini zbog evidentiranja broja putnika i dodatnih informacija vezanih uz sam susret. U nastavku teksta priložena je i satnica Susreta planiranog za 3. rujna 2016.

 

 PROGRAM GODIŠNJEG SUSRET PRIJATELJA MALOG ISUSA

{rokbox album=|tecaj| title=XIXSusretPMI| thumbcount=|3|}images/stories/pdf//*{/rokbox}

(za prikaz klinuti na slike)

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...