Nedjelja 1. svibnja 2016.

tra 29, 2016 | Župni oglasi

ŽUPSKI OGLASI 2. – 8. svibnja 2016.
 
Iduće nedjelje je Kraljica Mira. Sv. misu u 1100 sati u svetištu Hrasno predvodi naš biskup. Autobus za nagrađene ministrante i pjevačice polazi s parkirališta u 900 sati. U našoj župi rana misa u novoj crkvi u 730, pučka u župnoj u 900 i večernja u novoj crkvi u 1900 sati. Mise mladih u 1100 sati nema.
 
U utorak su sveti apostoli Filip i Jakov
 
U četvrtak je blagdan Uzašašće Gospodinovo. Nije zapovjedna svetkovina. Sv. mise su u župskoj crkvi u 900 i u 1900 sati sa svibanjskom pobožnošću. Svečano klanjanje presv. sakramentu je iza večernje svete mise.
 
Kroz tjedan su sv. mise u 1900 sati ovim rasporedom:
 
Ponedj. (2):        Za p. č. s. Rudolfinu, n. Mijo i Mara Ćorić
                       Za p-g Ivu Kristića, n. Mara
 
Utorak (3):          Za p. Anđu i Peru Raguž, n. kći Boja Matić
                       Za p. iz ob. Matić i Raguž, n. Zdenko i Boja
 
Srijeda (4):          Za p. Niku, Ružu i Maru, n. Ruža
                            Za p. iz ob. Menalo, n. Marina Konjevod
 
 Četvrtak (5):        Za p. Maricu Čamo, zadušnica
                              Za p. Danicu i Nikicu Bender, n. Janja Čamo
                                     
Petak (6):            Za p. Andriju, Ivana i Maru, n. ob. Andrejić
                       Za p. Matu i Anđu Obad, n. kći Danica Matić
                            
Subota (7): Duži 900:    Za p. Ivana Katića, n. kći Marijana
                   Crkva:       Za p. Matu Krešića, n. kći Neđa Leženić
                                Za p-u Željku Krešić, n. sestra Marina
                                     
Nedjelja (8): Župna cr.   u 900:   Za p. Nikolu, Jadranku i Anku, n. Ivan Soldo
                    Nova cr.      u 730:    Ivo Mišković z svoje pokojne
                                   u 1900:   Za p. iz obitelji Leženić, n. Nada
 
U ovom su tjednu prvi petak i subota, prigoda za ispovijed sat prije misa.
 
Ovih dana je u Gospodinu preminula naša župljanka Marica Čamo opremljena svetim sakramentima. Pomolimo se za pokoj njezine duše.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...