Humanitarna korizmena akcija

ožu 18, 2016 | Vijesti

Dani-kr-2014-01Humanitarna korizmena akcija
 
Udruga Mare Nostrum u suradnji sa župnim Caritasom, te neumskim mama, bakama i svima onima koji su voljni sudjelovati, 20.03., na Veliki Četvrtak, organizira korizmenu humanitarnu akciju “Kap dobrote za potrebite”. -Akcija će se održati iza obreda Svete Mise u župnoj dvorani, a zamišljena je kao druženje uz prodajnu izložbu domaćih proizvoda (peciva, kolača, sokova, likera, itd) i različitih rukotvorina (suveniri, umjetnine..). – Svi prilozi su dobrovoljni te odlaze u humanitarne svrhe za pomoć životu i radu Stadlerova dječjeg doma “Egipat” u Sarajevu.

Organizatori pozivaju sve Neumljane koji su u mogućnosti da se odazovu ovoj akciji, te da svojim vrijednim rukama, trudom i doprinosom, pomognu dječici Stadlerova doma u njihovu odrastanju.
Također, one koji će u akciji sudjelovati svojim rukotvorinama, molimo da svoje proizvode i radove dostave u župnu dvoranu na Veliki Četvrtak do podne, te da pripaze da prehrambeni proizvodi koje budu donosili ne budu lako kvarljivi.
Radujemo se Vašem odazivu te se nadamo da će ovo biti prva u nizu uspješnih korizmenih humanitarnih akcija koje će iznijeti veliko neumsko srce.

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...