Korizmena ispovijed

ožu 4, 2016 | Vijesti

Ispovijed-4Župska sv. korizmena ispovijed
 
         Korizmena sv. ispovijed u našoj župi bit će organizirana uz pomoć desetak svećenika u subotu 12. ožujka. Grupe su raspoređene u uobičajeno vrijeme i uobičajenim rasporedom:
–   I. grupa u 1100 sati
–  II grupa u 1330 sati
–  III. grupa u 1500 sati.
          U svetim obredima uvijek naglašavamo da se ispovijedamo Bogu svemogućemu, ali i:  VAMA BRAĆO! Zato dođimo na ovu ispovijed naše zajednice pa makar smo se već u korizmi u župi ili drugdje ispovidjeli da posvjedočimo pred zajednicom da smo grešni i da molimo od braće i sestara oproštenje pa da nam Gospodin svima oprosti!

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...