Svi Sveti 2015.

lis 24, 2015 | Vijesti

groibljeMise za vijerne mrtve

Da bismo mogli uskladiti svoj raspored i obavijestiti rodbinu već danas stavljamo na uvid raspored svetih misa i molitava u našim crkvama i po :grobljima
SVI SVETI: 730 sati: nova crkva. * 900: župna crkva i Jazina, * 1000 sati:Donji Klek. * 1100 sati: Duži i molitva u Crkvicama. * 1500: groblje u Neumu.
DUŠNI DAN: 900 sati: Dračevice i Vranjevo S. * 1000 sati: Brestica i Kiševo. * 1100 sati: Ilijino Polje. 1700 sati: župna crkva

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...