Dani kruha

lis 23, 2015 | Vijesti

13-prod-GL  Mladi humanitarci, čestitamo!
Djeca iz neumskog Vrtića i Osnovne škole Blaženi Alojzije Stepinac te neumski srednjoškolci organizirali su i ove godine Dane kruha. Posebnost je u tome što su slavlje povezali s humanitarnim ciljem: prodaju svojih priloga u humanitarne svrhe. Prikupili su za župni Caritas zavidnu sumu novca na čemu im župska zajednica zahvaljuje i čestita!

Galerija fotografija:

{rokbox album=|tecaj| title=|Dani kruha| thumbcount=|14|}images/stories/mladi/danikruha/*{/rokbox}

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...