Nedjelja 11. listopada 2015.

lis 8, 2015 | Župni oglasi

ŽUPSKI OG LASI  12. – 18. listopada 2015.
 
 
Službeno se oglasi zaključuju tek subotom navečer i čitaju na nedjeljnoj pučkoj misi. Zato eventualne primjedbe i prijedloge možete uputiti (po mogućnosti što prije da stignemo na vrjeme unijeti ispravke) na tel. –387 36 880-048 ili na e-mail: don.ivica.puljic@tel.net.ba
 
Iduće nedjelje je Misijska nedjelja, dan kada ćemo se moliti i žrtvovati za katoličke misije u svijetu. Sv. mise iduće nedjelje su uobičajenim rasporedom:  
Župska crkva: pučka sveta misa u 900 i misa mladih u 1100 sati.
Nova crkva: rana sveta misa u 730 i večernja u 1800.
– Isti dan pada i sv. Luka Evanđelist koji se slavi na Brestici, misa u 1100 sati..
 
Kroz tjedan su večernje mise u 1800 sati, bit će ovim rasporedom:
 
Ponedj. (12):      Za p. Nedjeljka Batinović, n. obitelj
                       Za p. Peru Bogdanović, n. Monika Vuletić
 
Utorak (13):        Za p. Marka Raiča, n. kći Mirjana Knežević
                       Za p. Jozu Matuška, n. Draga
 
Srijeda (14):        Obitelj Prskalo za svoje pokojne
                       Za p. Željka Obad n. obitelj
                            
Četvrtak (15):      Za p. Vinka Šutala, n. kći Marija Jogunica        
                       Za p. Peru Pavlovića, n. Marina
                            
Petak (16):          Za p. Peru i Maru Palameta, n. obitelj
                       Za p. Damjana i Maru Obad, n. kći Mira
                            
Subota (17):        Za p. Matu n. kći Vinka Njavro
                       Za p. Ljubicu Raguž-Lučić, kći Anđelka Krešić
                            
Nedjelja (18):      Ž.. cr. u 900:         Za p. Danicu Marčinko, n. obitelj
                                      u 1100:        Za p. Milenka i Anđu Matić, n. obitelj
                           Brestica u 1100:     Ruža Raič za pokojne
                                                         Neđo Raič za pokojne
                           N. cr.   u 730:         Z a   n a r o d
                                 u 1800:       Za p. Juru i Katu Jonjić, n. Ljilja Bačić
                                                  Gospi Schönstadtskoj
 
        Iduće nedjelje pod sv. misom u 1100 sati predstavljamo župskoj zajednici ovogodišnje prvopričesnike i krizmanike. Tom prigodom dat će svoja obećanja o pripremi za spomenute sakramente i primiti knjižice o evidenciji pohađanja sv. mise i drugih pobožnosti. Preporučujemo roditeljima da se orijentiraju na ovu sv. misu
         Roditelje budućih novih krizmanika pozivamo na sastanak u srijedu poslije sv. mise, a prvopričesnika u četvrtak poslije sv. mise
          Zamoljeni smo da oglasimo: naša djeca i mladi će i ove godine održati tradivionalne Dane kruha i humanitarnu prodaju svojih proizvoda  u našoj župskoj dvorani u petak, subotu i nedjelju (16., 17. i 18. listopada)č

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...