Nedjelja 4. listopada 2015.

lis 3, 2015 | Župni oglasi

ŽUPSKI  OGLASI  5. – 11. listopada 2015.
 
Službeno se oglasi zaključuju tek subotom navečer i čitaju na nedjeljnoj pučkoj misi. Zato eventualne primjedbe i prijedloge možete uputiti (po mogućnosti što prije da stignemo na vrjeme unijeti ispravke) na tel. –387 36 880-048 ili na e-mail: don.ivica.puljic@tel.net.ba
 
Iduće nedjlje će naš biskup podijeliti sv. krizmu našim mladima pod misom u 1100 sati. Osim ove glavne mise bit će i kratka rana misa u 900. Mise u novoj crkvi su u 730 i 1800 sati. Preporučuje se da se orijentiramo na glavno misno slavlje koje predvodi Biskup!
U srijedu je bl. Dj. Marija od svete Krunice.
U subotu krizmanici trebaju doći u 1000 sati u župsku dvoranu radi probe obreda. Najkasnije tom prigodom trebaju srediti takse i fotografiranje, a mogu to učiniti svake večeri. Svi trebaju donijeti iskaznice o pohađanjun svete mise nedjeljom.
U subotu je i sveta ispovijed krizmanika, roditelja i kumova iz Neuma u 1600 sati jer su listopadske pobožnosti pa svećenici moraju stići na vrijeme u svoje župe. Ispovijed je iznimno u novoj crkvi jer je u župnoj crkvi u to vrijeme vjenčanje.
U četvrtak bi po običaju majke krizmanika trebale doći u 800 sati malo urediti crkvu.
 
Kroz tjedan su večernje mise iza krunice u 1800 sati, bit će ovim rasporedom:
 
Ponedj. (5):                  Za p. iz ob. Butigan, n. Božo i Vera
 Za p. iz ob. Bogdanović, n. Vera i Božo
 Vid i Mila Artuković za svoje pokojne
                             
Utorak (6):                   Za p. Pavu Puljić
 Za p. Iliju i Dragana, n. Vesna
 Za p. iz ob. Raič i Katić, n. Boja
 
Srijeda (7):                  Za pokojne Ivu i Nedjeljku Leženić, n. djeca
                               Za p. Stjepana Konjevod, n. Zdravko
                               Za p. Maru Glavinić, n. sin Ivo
 
Četvrtak (8):               Za p. Đuru Maslaća, n. Ljilja    
                               Za p. iz ob. Matić, n. Ljilja
                               Za p. iz. ob. Bogdan i Krešić, n. Marica
 
Petak (9):                    Za p. Ivana Bošnjaka, n. supruga Anica
                               Za p. Marka, n. Pero Kriste
                               Za p. Ivana i Genu Mustapić, n. Željko i Marija iz Požege
 
Subota (10):     Duži 900:     Za p. roditelje i brata, n. Marica Batinović
                                             Za p. Peru Lovrića i ostale n. kći Danica
Crkva:          Za p. Janju, n. Petar Raguž
                                        Za p. Franu Zovko, n. Stana Jurković
                                     
Nedjelja (11): Ž. cr. u 900:     Za p. Juru Prkačina, n. supruga Vinka
                                u 1100:    Za p. Anicu i Iliju Krešić, n. Vesna
N. cr. u 700:    Z a   n a r o d
          u 1800Za p. Iliju Božić, n. ob. Žilić
 
Sakrament svete ženidbe po zakonima svete Crkve žele sklopiti:
 
SLAVEN RAGUŽ, sin Jozin i Dragane r. Papac   –     i
KATARINA LAKIĆ, kći Đurina i Ivanke r. Maslać
          također:
DANIEL KULAŠ, sin Slavkov i Rajke r. Marić   –   i
NIKOLINA PRKAČIN, kći Lukina i Ivke r. Matić
 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...