Nedjelja 27. rujna 2015.

ruj 25, 2015 | Župni oglasi

ŽUPSKI OGLASI 28. IX. – 4. X. 2015.
 
 Službeno se oglasi zaključuju tek subotom navečer i čitaju na nedjeljnoj pučkoj misi. Zato eventualne primjedbe i prijedloge možete uputiti (po mogućnosti što prije da stignemo na vrjeme unijeti ispravke) na tel. –387 36 880-048 ili na e-mail: don.ivica.puljic@tel.net.ba
    
      U utorak su sv. Mihael, Gabriel i Rafael. Sv. Misa na Kiševu u 1100 i u crkvi u 1800
     U četvrtak je sv. Terezija Mala, prije svete mise počinju naša djeca predmoliti listopadsku pobožnost u 18 sati na način žive krunice: u četvrtak predmoli VIII. razred, u petak. VII., u subotu VI. razred.  Iza mise u četvrtak je svečano klanjanje presvetom sakramentu. iza večernje sv.
      U petak su Anđeli čuvari. Prvi petak, u subotu prva subota, u nedjelju prva nedjelja.
 
   Kroz tjedan su večernje mise od sutra u 1800 sati, bit će ovim rasporedom:
 
Ponedj. (28):    Za  p. Ivana, Matu i Lucu Krešić, n. Draga
                         Za p. Nikolu Franić, n. Kata sa obitelji
 
Utorak (29):     Kiševo:   Neđo Mišković za pokojne u groblju
                                        Za p. Božu i Anicu i sve pok. u groblju, n. Jozo Lovrić
                                Crkva:     Za p. Ljubicu Škalic
                                        Za p. Vnka Šimić, n. sestra Slavica i Dragica
 
Srijeda (30):     Za p. Vinka Šimića, n. sestre
                         Za p. Katu i Jozu Rezo, obitelj
 
Četvrtak (1):     Za p-u Marijanu Raguž, n. Marija Maslać
                         Za p. Iliju, Peru i Cvijetu, n. Vidan Raič
 
Petak (2):         Za p. Antuna i Anđu Kalauz, n. Vlado
                        Za p. Ljubu Glavinić i Dragu Raič, n. Marica
 
Subota (3):      Za p-g Milu Bošković, n. supruga Tanja
                       Za p. Martina i Cviju, n. Mladen Njavro
 
Nedjelja (4): Ž. cr. u 900:     Za p. Matu Martić, n. Ivan
                              u 1100:    Za p. Maru Brać, n. sestra Zora Krmek
                     N.cr. u 700     Z a n a r o d
                              u 1800:    Za p. iz obitelji Zovko i Bačić, n. Ruža
 
      Sakrament svete ženidbe po zakonima svete Crkve žele sklopiti:
 
TOMISLAV SUŠIĆ, sin Ilijin i Anke r. Butigan – i
ANAMARIJA DŽONO, kći Stjepanova i Marice r. Glavinić
 
       U subotu veliki sastanak Mnistranstskog zbora u 1000 sati. Dosadašnji ministranti koji žele produžiti svoju službu trebaju ponijeti ministrantsku iskaznic. Prigoda je da se prijave i novi. Preporučujemo svim dječacima od IV. – VIII. razreda, a mogu i mlađi. Srednjoškolci u Ministrantskom zboru su njihovi voditelji. Naglašavamo roditeljima da je ovo jedna od najuspješnijih odgojnih ustanova njihove djece!!!

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...