Nedjelja 23. kolovoza 2015.

kol 21, 2015 | Župni oglasi

ŽUPNI OGLASI 23. – 30. kolovoza 2015
 
Službeno se oglasi zaključuju tek subotom navečer i čitaju na nedjeljnoj pučkoj misi. Zato eventualne primjedbe i prijedloge možete uputiti (po mogućnosti što prije da stignemo na vrjeme unijeti ispravke) na tel. –387 36 880-048 ili na e-mail: don.ivica.puljic@tel.net.ba
 
       Iduće nedjelje je svetkovina zaštitnice naše župe – GOSPA OD ZDRAVLJA. Glavno misno slavlje je u 1100 sati. Dobro bi bilo da se i mi i naši gosti okupima na ovoj svetoj misi da zajednički proslavimo ovaj veliki dan. Bit će tiha rana misa u novoj crkvi u 700 i večernja u 1900 sati za one koji ne mogu doći na ovu misu . I u župnoj crkvi će biti također samo tiha misa u 900 sati.
     U ponedjeljak je sv. Bartolomej apostol.
     U subotu blagdan Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja
 
Kroz tjedan su večernje mise s devetnicom Gospi od Zdravlja u 1900 sati Od četvrtak počinje svečanija trodnevnica pa bi bilo dobro da se uključe svi koji mogu u ovu duhovnu pripremu za blagdan naše zaštitnice.
 
Ponedj. (24):      Za p. Nikolu i Ružu Putica, n. Ilija
                           Ante Kuzman za svoje pokojne
 
Utorak (25):        Ruža Marčinko za svoje pokojne
                           Za p. Maru Glavinić, n. Mirko i Marica Prce
 
Srijeda (26):        Za p. Kazimira, Anđu i Jozu Bogdanović
                           Za p. Đuru Crnčević, n. Mara
                                   
Četvrtak (27):      Za p. Ivanu, Anicu i Iliju, n. ob. Miličević
                           Za p. Jozu i Ružu Raguž, n. Ilija
                                   
Petak (28):          Za p. Đuru Butigan, n. Tomislav
                           Za p. Lucu Butigan, n. Kata Glavinić
                           Za p. Matu Kralja, n. Luka Konjevod
 
Subota (29):        Duži 900:    Obitelj Stjepe Matuško za svoje pokojne
                            Crkva:        Za p. Baldu Matić, n. Draženka Leženić
                                               Za p. Andriju Krešić, n. kći Ivka
                                               Za p. Andriju Krešić, n. kći Nada
                                                Za p. Ilinku, n. sin Vicko Šutalo
 
 Nedjelja (30):      Ž. cr. u 900:     Za p. iz ob. Škobo i Glavinić, n. Mladenka
                u 1100:   Z a   n a r o d
   N. cr. u 700:       Za p. Maru Glavinić, n. ob. Pažanin
                                    u 1900:    Za p. Ankicu Šiklić, n. bratična Finka
 
 
                                   

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...