Amicus uspješno u Zadru

svi 23, 2015 | Vijesti

2Amicus uspješan u Zadru(FOTO)

S pomosom ističemo, više no uspješan, nastup našeg zbora Amicus na netom završenom, ovogodišnjem, Festivalu dječjih klapa u Zadru koji, već sedmu godinu za redom, okuplja klape mlađih dobnih uzrasta. Fotografije s koncerta u nastavku.

Naš zbor nastupio je u konkurenciji do 14 godina i ostvario zapaženo četvrto mjesto izmamivši pljesak brojne publike. Uspjeh je tome veći, ako se zna da im je bronca izmakla za nepuni bod. Nadati se kako če ih ostvareni uspjeh potaknuti da, s jednakom predanošću i željom, u pratnji voditelja Maria Solde, nastave, na najbolji mogući način, prezentirati svoj rad. Na ponos župe i našega grada.

{rokbox album=|tecaj| title=|Amicus u Zadru| thumbcount=|7|}images/stories/mladi/Amicus/*{/rokbox}

Foto: eZadar