Oltar i ambon

svi 3, 2015 | Vijesti

Oltar-2(FOTO)Nova crkva dobila kameni oltar
Braća Josip i Tihomir Putica donirali su novoj crkvi u Neumu kameni oltar i ambon. Na oltaru je isklesan lik janjeta na knjizi sa sedam pečata iz Otkrivenja sv. Ivana, a na ambonu prispodoba o sijaču iz Evanđelja. Time je crkva stekla uvjete za posvetu. O terminu i svemu potrebnome odlučit će Biskup.

Galerija fotografija:

{rokbox album=|oltar| title=|Nova crkva dobila kameni oltar| thumbcount=|2|}images/stories/mladi/oltar/*{/rokbox}

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...