Nedjelja 19. travnja 2015.

tra 16, 2015 | Župni oglasi

ŽUPNI OGLASI 20. – 26. travnja 2015.
 
U subotu je sv. Marko Evanđelist
 
Iduća nedjelja je nedjelja Dobrog Pastira, a ova je godina proglašena goodinom redovništva. Tom prigodom će u našu župu doći grupa kandidatica za redovnice pod vodstvom nama dobro poznate sestre bivše katehistice Danice Bilić. Oni će stići već u subotu te sudjelovati na večernjoj misi i susretu poslije nje. A u nedjelju će u početku obje mise progovoriti nekoliko riječi o svom pozivu nakon čega će biti nešto skraćena misa.
 
Kroz tjedan su večernje mise u 1900 sati, bit će ovim rasporedom:
 
Ponedj. (20):      Za p. Ivana Pavlovića, n. obitelj
                       Za p. Nikicu i Ivana, n. obitelj
                       Za p. Šćepu Leženić, n. Ante
 
Utorak (21):        Za p. Ignacija, n. kći Franica Krmek
                       Za p. Antu Bačić, n. Ivica
                       Za p. iz ob. Karačić i Šimunović, n. Ana Šimunović
 
Srijeda (22):        Za p. Iliju Džono, n. obitelj
                       Za p. Ivanu Vujnović, n. Drgan
                       Za p. Miru, n. supruga Iva Šimić
                                     
Četvrtak (23):      Za p. Božicu i Zoru, n. Rade i Zora Krešić        
                       Za p. don Ivu Pavlovića, n. Pero
                                     
Petak (24):          Zajednica Srca Isusova za duše u čistilištu
                       Zajednica Srca Isusova za duše u čistilištu
                                     
Subota (25):        Duži 900:      Za p. Zvonku i ostale sv. pok., n. Ado Čamo
                            Crkva:         Za p. Marka Puljić i Marka Marić
                                                Za p. Lucu i Stipu, n. ob. Ćapeta
                                                                                                                                    
Nedjelja (26):      Ž. cr. U 900:     Za p. Anđelka Raič, n. kći Nada
                                     U 1100:    Za p. Anu i Antu Tomić, n. kći Pava Kriste
                            N.cr. U 700:      Z a   n a r o d
                               U 1900:    Za pokojne iz obitelji Tomić i Vuletić
 
Za susret s Papom u Sarajevu zainteresirani se već mogu predbilježiti najksanije do 10. svibnja. Misa s papom bit će u 1100 sati na stadionu Koševo. Dakle, potrebna je što prije prijava da bi ostalo vremena za narudžbu autobusa i računanje cijene prijevoza koji ne bi trebao biti skup.

 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...