Opasnost ovisnosti

ožu 27, 2015 | Gostovanja

Podsjetili su kako je put, od spoznaje, preko priznanja do suočavanja s problemom, dug i trnovit, ali ne i nemoguć, uz odgovarajuću ulogu i podršku obitelji. Upravo obitelj, međusobni dijalog i obiteljska molitva, naglašeni su kao „posebni alati“ čija je zadaća prevenirati pojavu svih problema, uključujući i problem ovisnosti.  Iz svega izrečenog, bilo je uistinu nemoguće, ne izvući nešto korisno i poučno, te se nadamo, kako su naši gosti, kojima se najsrdačnije zahvaljujemo, uspjeli da, hrabro svjedočeći o zlu ovisnosti, sačuvaju i potaknu naše mlade da ostanu na dobrom putu, nikad ne zastrane  i kao
takvi  svima  nam budu na ponos.

  Klad-5

 

                                                                                               

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...