UPRIZORENJE MUKE GOSPODNJE – PASIJA

ožu 25, 2015 | Vijesti

 Muka Gospodinova – PASIJAdsd

 

Na Veliki Ponedjeljak, 30.ožujka, neumski će mladi po drugi put za svoje sugrađane i goste uprizoriti put Muke Gospodnje, Pasiju. Kao i prošle godine, događanje će se odviti u parku spomen Križa s početkom u 19 sati. 

Skupina mladih entuzijasta bez glumačkog iskustva, ali velikog srca, na taj će način dati završni čin ovogodišnjoj korizmi te svoj grad na poseban način uvesti u Uskrs.”Vjerujemo da će ove godine, obogaćena dodatnim činom Posljednje večere, prošlogodišnjim iskustvom, ali i posebnim ohrabrenjem biskupa Ratka Perića koji će u subotu održati susret sa glumačkom postavom Pasije i Neumljanima, dojam biti još i bolji. ”      

 

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...