Gospa od Zdravlja

ruj 8, 2014 | Vijesti

Gozd-1-WProslava Gospe od Zdravlja 2014.

 Posljednjeg dana u mjesecu kolovozu svečano smo proslavili blagdan naše zaštitnice, Gospe od Zdravlja. Vjerni puk nije mogao stati u prostranu župsku crkvu. Misno slavlje predvodio je župnik Stoca don Rajko Marković. Svečanom slavlju nazočili su i posebni ugledni gosti, izaslanik načelnika grada Zagreba dr. Bušić te čelnici još nekoliko općina. Pod misom smo se oprostili od č. s. katehostice Tereze Dokić. Više u slici…

Gozd-1-W

Gozd-xW

Gost-Bus-4

Gozd-2-W

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...