Devetnica Gospi od Zdravlja

kol 22, 2014 | Vijesti

Gosp-Od-zdr-12
Devetnica Gospi od Zdravlja
 
Na blagdan B. D. Marijin Kraljice u petak 22. kolovoza počeli smo devetnicu zaštitnici naše župe, Gospi od Zdravlj. Prije večernjih misa molimo Gospinu krunicu a poslije mise molitve i pjesme Gospi od Zdravlja.Svaku večer prigoda za svetu ispovijed.
U četvrtak 28. kolovoza devetnica prerasta u trodnevnicu. U subotu 30. kolovoza bit će više svećenika pa se preporučuje djeci da se ispovijede za početak nove školske godine!

Gosp-Od-zdr-12

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...