KRALJICA MIRA

svi 8, 2012 | Vijesti

Kraljica-miraHODOČASTIlI SMO

KRALJICI MIRA

U HRASNO

Ovogodišnje slavlje Kraljice Mira u njezinom svetištu u Hrasnui bilo je doista lijepo. Prije svega vremenske prognoze nisu se ostvarile, vrijeme je bilo umalo idealno: umjereno oblačno, tek toliko da nije vruće. Naši ministranti i djevojčice pjevačice radnim danom imali su kao nagradu besplatan autobus. Velik dio Neumnjana bio je u hodočasničkom mnoštvu. A neumski zbor je doista lijepo pjevao, prema procjeni svećenika baš odlično. Dan za nezaborav

Watch

Live Stream Current Sermon

REad

News & Stories

Prvopričesnici 2023.

Prvopričesnici 2023.

IVANO BABIĆBRUNO BABIĆMIHAEL BJELOPERAJURE BOGDANOVIĆMIA BUTIGANIVA ČARAPINAMARIETA ČULJAKROMEO DŽAJIĆDORA DŽONOTEA GALIĆKARLO GLAVINIĆLAURA GUSTINLANA KALAUZTOMISLAV KREČAKPETRA KREŠIĆJOSIP LJILJANIĆANTE MASLAĆANA MASLAĆIVAN MASLAĆGABRIELA MASLAĆMARIJA MATIĆBARBARA...

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Devet stvari koje treba znati o Velikom četvrtku

Na Veliki četvrtak završava korizmeno vrijeme, a večernjom svetom misom započinje Vazmeno trodnevlje. Evo devet najvažnijih stvari koje trebamo znati o Velikom četvrtku! 1. POČETAK VAZMENOG TRODNEVLJA Veliki četvrtak kroz dugo je vrijeme bio isključen iz...

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

Osam stvari koje bi svaki katolik trebao znati o Velikom petku

SLAVLJE MUKE GOSPODNJE Veliki je petak dan na koji je žrtvovan Krist naša Pasha, kada Crkva razmišlja o muci svoga Gospodina i Zaručnika i klanja se križu,  te se spominje svog izlaska iz boka Krista usnuloga na križu i moli za spas svega svijeta. Evo...